• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Հայրենագիտական ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
17․01.2020թ.

«Ձմեռային ուսումնական ճամբար», «Ազգագրական փառատոն 2020» նախագծերով ս․թ․ հունվարի 19-21-ին կազմակերպել կրթահամալիրի Հյուսիսային դպրոց-պարտեզի 4-5-րդ դասարանի սովորողների եռօրյա ճամբարը Արատեսի դպրական կենտրոնում։ Այդ նպատակով.

  • ճամփորդության ղեկավար նշանակել Քրիստինե Շահբազյանին, Ռիմա Քեքեջյանին, Անուշ Թորոսյանին և Սմբատ Պետրոսյանին․
  • հաստատել ճամփորդության մասնակիցների ցուցակը (հավելված 1).
  • ղեկավարների ներկայացմամբ հաստատել ճամփորդության ծրագիրը (հավելված 2).
  • մասնակիցների մեկնումը՝ հունվարի 19-ին, ժամը 10.15, Սուրբ Երրորդություն եկեղեցու բակից, Երևան – Արտաշատ – Արարատ – Երասխ – Արենի – Գետափ – Շատին – Եղեգիս – Հերմոն - Արատես երթուղով, վերադարձը՝ դեկտեմբերի 21-ին, մինչև ժամը 20.00, Արատես – Հերմոն – Եղեգիս – Շատին – Գետափ – Արենի – Երասխ – Արարատ – Արտաշատ - Երևան երթուղով․
  • մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել Մերսեդես 60 DQ 077 պետհամարանիշի մեքենայով, վարորդ՝ Վահան Վարդանյան (հեռ.` 094 16 56 41)․
  • խմբին որպես մրցանակ տրամադրել 30.000 (երեսուն հազար) դրամ կրթահամալիրի 2020թ. ծախսային ծրագրի «Դրամական աջակցություն և մրցանակներ» ուղղություններից․
  • հրամանին անհատապես ծանոթացնել մասնակիցներին, նրանց ծնողներին:

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան

Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակ

  1. Բաբգէն Շահինեյան - 4-րդ դասարան
  2. Նատալի Տագեսյան - 4-րդ դասարան
  3. Սերո Կարագուլլյան - 4-րդ դասարան
  4. Սարո կարագուլլյան - 4-րդ դասարան
  5. Հարութ Կարապետյան - 4-րդ դասարան
  6. Գագիկ Հակոբյան - 4-րդ դասարան
  7. Մանուկ կարապետյան - 4-րդ դասարան
  8. Ռաֆայել Խեչոյան -  4-րդ դասարան
  9. Արսինե Բադալյան - 5-րդ դասարան
  10. Անուշ Հովհաննիսյան - 5-րդ դասարան
  11. Եվա Հովհաննիսյան - 5-րդ դասարան
  12. Մելանյա Քեքեջյան - 5-րդ դասարան
  13. Լորի Նիքոլյան - 5-րդ դասարան
  14. Գայանե Սարգսյան - 5-րդ դասարան
  15. Մայա Խաչատրյան - 5-րդ դասարան
  16. Մաքսիմ Սահրադյան - 5-րդ դասարան
  17. Կարեն Վարդանյան - 5-րդ դասարան
  18. Լևոն Սարգսյան - 5-րդ դասարան
  19. Սարգիս Մարտիրոսյան - 5-րդ դասարան
  20. Արամ Կարապետյան - 5-րդ դասարան
  21. Կատարինա Բադալյան - 5-րդ դասարան
  22. Աշոտ Հովեյան - 6-րդ դասարան