• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ուսումնական ճամփորդության կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
12.12.2019թ.

Հիմք ընդունելով Ավագ դպրոցի ղեկավար Մարթա Ասատրյանի հայտը, ս.թ. դեկտեմբերի 13-ին, ժամը 10․00-13.00, Մայր դպրոցի բակից, «Օրը Մուսալեռում» նախագծի շրջանակում թույլատրել ավագ դպրոցի սովորողների (40 մասնակից) ուսումնական ճամփորդությունը Մուսալեռ։ Ճամփորդության պատասխանատու նշանակել Ջուլի Սիմոնյանին, Լուսինե Սարգսյանին, Աննա Երիցյանին և Նելի Փիլոյանին: Ճամփորդությունը կազմակերպել Մերսեդես 60 DQ 077, 60 DA 077 և Ֆորդ  60 OC 077 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Սարգիս Ավագյան (հեռ.` 098 53 35 04), Վահան Վարդանյան (հեռ.` 094 16 56 41) և Սարգիս Գալուստյան (հեռ.` 099 30 64 82)։
Խմբին որպես մրցանակ տրամադրել 25.000 (քսանհինգ հազար) դրամ կրթահամալիրի 2019թ. ծախսային ծրագրի «Դրամական աջակցություն և մրցանակներ» ուղղություններից։

Մասնակիցների ցուցակ

  1. Մամիկոնյան Նարե (12-րդ դասարան)
  2. Սահակյան Արփի (12-րդ դասարան)
  3. Ադամյան Շուշան (12-րդ դասարան)
  4. Բարսեղյան Մանե (11-րդ դասարան)
  5. Իշխանյան Մարինե (11-րդ դասարան)
  6. Հովհաննիսյան Աննա (11-րդ դասարան)
  7. Թադևոսյան Անուշ (11-րդ դասարան)
  8. Հովհաննեսյան Նանոր (11-րդ դասարան)
  9. Բերբերյան Եվա  (11-րդ դասարան)
  10. Դավթյան Միլենա (10-րդ դասարան)
  11. Դավթյան Թամարա (10-րդ դասարան)
  12. Ներսիսյան Հասմիկ (10-րդ դասարան)
  13. Վարդանյան Հասմիկ  (10-րդ դասարան)
  14. Մավյան Գոհար (10-րդ դասարան)
  15. Ալավերդյան Գոհար (10-րդ դասարան)
  16. Մովսիսյան Մարիա (10-րդ դասարան)
  17. Ստեփանյան Արմեն (10-րդ դասարան)
  18. Արզումանյան Տիգրան (10-րդ դասարան)
  19. Նանե Այնթաբյան (9-րդ դասարան)
  20. Անուշ Ոսկանյան (9-րդ դասարան)
  21. Մերի Խաչիկյան (9-րդ դասարան)
  22. Հակոբջանյան Մանե (9-րդ դասարան)
  23. Գրիգորյան Կառոլինա (9-րդ դասարան)
  24. Հովհաննիսյան Անահիտ (9-րդ դասարան)
  25. Մելքոնյան Նարե (9-րդ դասարան)
  26. Մարգարյան Անուշ (9-րդ դասարան)
  27. Հակոբյան Լուսինե (9-րդ դասարան)
  28. Դավթյան Նարոտ (9-րդ դասարան)
  29. Ստեփանյան Ջուլիա (9-րդ դասարան)

Հեծանվորդներ

  1. Սարգսյան Հովհաննես (10-րդ դասարան)
  2. Բարսեղյան Արամ (անձնական հեծանվով)
  3. Մելքոնյան Արեգ (10-րդ դասարան)
  4. Մկրտչյան Միքայել (10-րդ դասարան)
  5. Ֆահրադյան Աշոտ (10-րդ դասարան)
  6. Հակոբյան Տարոն (10-րդ դասարան)
  7. Աղաջանյան Աշոտ (11-րդ դասարան)
  8. Թելունց Հայկ (11-րդ դասարան)
  9. Մնացականյան Հարութ (11-րդ դասարան)
  10. Ստեփանյան Աննա (11-րդ դասարան)
  11. Թորոսյան Միլենա (11-րդ դասարան)

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան