• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ուսումնական ճամփորդության կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
03.12.2019թ.

Հիմք ընդունելով Ավագ դպրոցի ղեկավար Մարթա Ասատրյանի և Միջին դպրոցի ղեկավար Լուսինե Բուշի հայտը, ս.թ. դեկտեմբերի 4-ին, ժամը 14.30-18.00, Մայր դպրոցի բակից, թույլատրել ավագ դպրոցի սովորողների և դասավանդողների (62 մասնակից) այցելությունը Սլավոնական համալսարան՝ կրթահամալիրի ավագ դպրոոցի սովորող Տիգրան Աղաջանյանի մասնակցությամբ "Я подарю тебе победу" ֆիլմը դիտելու։ Ճամփորդության պատասխանատու նշանակել Մարթա Ասատրյանին, Ջոուլի Սիմոնյանին: Ճամփորդությունը կազմակերպել Մերսեդես 60 DQ 077, 60 DA 077 և Ֆորդ  60 OC 077 մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Սարգիս Ավագյան (հեռ.` 098 53 35 04), Վահան Վարդանյան (հեռ.` 094 16 56 41) և Սարգիս Գալուստյան (հեռ.` 099 30 64 82)։
Խմբին որպես մրցանակ տրամադրել 15.000 (տասնհինգ հազար) դրամ կրթահամալիրի 2019թ. ծախսային ծրագրի «Դրամական աջակցություն և մրցանակներ» ուղղություններից։

Մասնակիցների ցուցակ

  1. Ոսկանյան Մարիա (8-րդ դասարան)
  2. Նարե Մանուկյան (8-րդ դասարան)
  3. Սյուզի Վահանյան (8-րդ դասարան)
  4. Մամիկոնայն սուսաննա (8-րդ դասարան)
  5. Լուիզա Արտենյան (8-րդ դասարան)
  6. Մարգարիտա Պետրոսյան (8-րդ դասարան)
  7. Գագիկ Մարտիրոսյան (8-րդ դասարան)
  8. Արթուր Պետրոսյան (8-րդ դասարան)
  9. Էլիզա Այվազյան (8-րդ դասարան)
  10. Ամալյա Զաքարյան (8-րդ դասարան)
  11. Նարեկ Ներսեսյան (8-րդ դասարան)
  12. Սերլի Շաջանյան (8-րդ դասարան)
  13. Աբրահամ Նահապետյան (8-րդ դասարան)
  14. Քնարիկ Հակոբյան (8-րդ դասարան)
  15. Արաքս Քալիջյան (8-րդ դասարան)
  16. Ալլա Բաղդասարյան (8-րդ դասարան)
  17. Գրիգոր Շիրինյան (9-րդ դասարան)
  18. Սերգեյ Մինասյան (10-րդ դասարան)
  19. Դավիթ Հարությունյան (10-րդ դասարան)
  20. Մարիա Կարապետյան (10-րդ դասարան)
  21. Առաքել Գրիգորյան (10-րդ դասարան)
  22. Միլենա Դավթյան (10-րդ դասարան)
  23. Հասմիկ Վարդանյան (10-րդ դասարան)
  24. Մարիա Սահակյան (10-րդ դասարան)
  25. Արմեն Ստեփանյան (10-րդ դասարան)
  26. Վահագն Գասպարյան (10-րդ դասարան)
  27. Հայկ Մանվելյան (10-րդ դասարան)
  28. Տիգրան Չերքեզյան (10-րդ դասարան)
  29. Գոհար Ալավերդյան (10-րդ դասարան)
  30. Անիչկա Միքայելյան (11-րդ դասարան)
  31. Ինգա Գրիգորյան (11-րդ դասարան)
  32. Անի Մելիքյան (11-րդ դասարան)
  33. Վերա Նարիմանյան (11-րդ դասարան)
  34. Էլեն Սարատիկյան (11-րդ դասարան)
  35. Վարդուհի Սուլթանյան (11-րդ դասարան)
  36. Արեն Պողոսյան (11-րդ դասարան)
  37. Եվա Բերբերյան (11-րդ դասարան)
  38. Սոֆի Առաքելյան (11-րդ դասարան)
  39. Էմմա Բաղիրյան (11-րդ դասարան)
  40. Անի Գասպարյան (11-րդ դասարան)
  41. Արփի Սահակյան (12-րդ դասարան)
  42. Նարե Մամիկոնյան (12-րդ դասարան)
  43. Շուշան Ադամյան (12-րդ դասարան)
  44. Եվա Սարգսյան (12-րդ դասարան)
  45. Գոհար Սմբաթյան (12-րդ դասարան)
  46. Դոնարա Թովմասյան (12-րդ դասարան)
  47. Գևորգ Հովհաննիսյան (12-րդ դասարան)
  48. Գոռ Մարտիրոսյան (12-րդ դասարան)
  49. Ֆելիքս Եղիազարյան (12-րդ դասարան)
  50. Արմիգ Քէշիշեան (12-րդ դասարան)
  51. Մարթա Ասատրյան (ծրագրի ղեկավար)
  52. Լուսինե Սարգսյան (կազմակերպիչ)
  53. Ջուլի Սիմոնյան (կազմակերպիչ)
  54. Լիլիթ Յախինյան (կազմակերպիչ)
  55. Գոհար Եղոյան (կազմակերպիչ)
  56. Մարալ Կարապետյան (կազմակերպիչ)
  57. Դիանա Նազարյան (դասավանդող)
  58. Ռինա Շագինյան (դասավանդող)
  59. Աննա Երիցյան (դասավանդող)
  60. Նելի Փիլոյան (դասավանդող)
  61. Անժելա Մովսիսյան (դասավանդող)
  62. Ազնիվ Գալստյան (դասավանդող)

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան