• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ուսումնական ճամփորդության կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
14․11.2019թ.

Հիմք ընդունելով Արևելյան դպրոց-պարտեզի ղեկավար Նառա Նիկողոսյանի հայտը, ս.թ. նոյեմբերի 15-ին, ժամը 10։00-13։00,  «Մենք ենք մեր բերդերը» նախագծի շրջանակում, Մայր դպրոցի բակից թույլատրել 5-րդ դասարանի սովորողների (50 մասնակից) ուսումնական ճամփորդությունը Էրեբունի արգելոց-թանգարան։ Ճամփորդության պատասխանատու նշանակել Իվետա Ջանազյանին, Մարինե Ամիրջանյանին։ Ճամփորդությունը կազմակերպել Սպրինտեր 35 QP 464 և 67 ՏԼ 90 ՊԱԶ մակնիշի մեքենաներով, վարորդ` Արամ Հարությունյան (հեռ. 077 74 76 55) և Թաթուլ Մեհրաբյան (հեռ. 091 59 04 70):

Մասնակիցների ցուցակ
5-1 դասարան

  1. Աբովյան Ալեն Մարատի
  2. Աթանեսյան Դավիթ Գևորգի
  3. Աղեկյան Հրաչյա Վահանի
  4. Անանյան Մարի Արթուրի
  5. Գևորգյան Մարիամ Գառնիկի
  6. Թումասյան Լիանա Անրիի
  7. Իսրայելյան Ալեքսանդր Գևորգի
  8. Խուդոյան Դավիթ Սերգեյի
  9. Կարսեցյան Արեն Սուրենի
  10. Հակոբյան Հովսեփ Արմենի
  11. Հովսեփյան Մանե Վլադիմիրի
  12. Հովսեփյան Նարե Վահեի
  13. Ադամյան Քնարիկ
  14. Ղալեչյան Վահե Արմենի
  15. Մայլիյան Մանե Վարդանի
  16. Մնացականյան Նարեկ Նորայրի
  17. Պողոսյան Նարեկ Ռաֆիկի
  18. Օհանյան Աստղիկ Կարենի
  19. Այդինյան Վարդան Մարատի
  20. Ավետիսյան Անգելինա Հրաչյայի
  21. Սուքիասյան Նարեկ
  22. Ղարիբյան Ժիրայր Արտակի
  23. Մալխասյան Դավիթ Արիելի

5-2 դասարան

  1. Աղլամազյան Հայկ Գուրգենի
  2. Գալիկյան Հովհաննես Հրաչյայի
  3. Մինասյան Վիկտորյա Վահեյի
  4. ԱղաբեկյանԼեո Դավիթի
  5. Աբրահամյան Գուրգեն Արտակի
  6. Մալքոնյան Հարություն Անթրանիկի
  7. Մինասյան Անի Գարիկի
  8. Այնթաբլյան Թադէոս Թոմասի
  9. Սարոյան Նարեկ Գառնիկի
  10. Պապոյան Հայկ Վահեյի
  11. Աղաջանյան Արսեն Գագիկի
  12. Նշանյան Կարապետ Արմենի
  13. Սարատիկյան Նարե Գագիկի
  14. Շատվերյան Արեն Սասունի
  15. Աբգարյան Սյուզաննա Հովիկի
  16. Եղիազարով Արման
  17. Պարսիլյան Արեգ Տիգրանի
  18. Նիկոյան Արտյոմ Արսենի
  19. Մնացականյան Ալեն Կարենի
  20. Բրուդյան Արմեն Մանուկի
  21. Աղայան Մարի Վլադիմիրի
  22. Հակոբյան Նարինե
  23. Գուրօղլյան Էդուարդ Ալբերտի
  24. Շիրինյան Գուրգեն Հրաչի
  25. Հովսեփյան Ռուսլան
  26. Ղազանչյան Անգելինա
  27. Մարուքյան Մարկ

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան