• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Հայրենագիտական ճամփորդության կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
07․11.2019թ.

Ս․թ․ նոյեմբերի 8-10-ին Արատեսի դպրական կենտրոնում կազմակերպել կրթահամալիրի 5-7-րդ դասարանի սովորողների, Գլաձորի դպրոցի նախագծային խմբի ուսումնահայրենագիտական համատեղ ճամբարը։ Այդ նպատակով.

  • ճամփորդության ղեկավար նշանակել Նվարդ Սարգսյանին, Քրիստինե Սահակյանցին, Սմբատ Պետրոսյանին, մարզիչ՝ Ռոզա Գսպոյանին․
  • հաստատել ճամփորդության մասնակիցների ցուցակը (հավելված 1).
  • ղեկավարի ներկայացմամբ հաստատել ճամփորդության ծրագիրը (հավելված 2).
  • մասնակիցների մեկնումը՝ նոյեմբերի 8-ին, ժամը 11.00, Մայր դպրոցից, Երևան - Սևան – Հայրավանք – Մարտունի - Վարդենյանց լեռնանցք - Օրբելիների քարավանատուն – Շատին – Եղեգիս - Արատես երթուղով, վերադարձը՝ նոյեմբերի 10-ին, մինչև ժամը 20.00, Արատես – Եղեգիս – Շատին – Գետափ – Արենի – Երասխ – Արարատ – Արտաշատ - Երևան երթուղով․
  • մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել Մերսեդես 67 DQ 077 պետհամարանիշի մեքենայով, վարորդ՝ Սարգիս Ավագյան (հեռ.` 098 53 35 04)․
  • հրամանին անհատապես ծանոթացնել մասնակիցներին, նրանց ծնողներին:

Կրթահամալիրի տնօրեն`   Ա. Բլեյան

Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակ

  1. Դավիթ Սարգսյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  2. Արամ Հովսեփյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  3. Վահագն Սերոբյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  4. Լևոն Ստեփանյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  5. Հրանտ Խաչատրյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  6. Հրայր Սեմիրջյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  7. Գագիկ Հարությունյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  8. Անդրանիկ Մուրադյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  9. Դավիթ Մարտիրոսյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  10. Գագիկ Ներսեսյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  11. Արամ Ղազարյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս․
  12. Հայկ Առաքելյան, Միջին դպրոց դպրոց, 6-րդ դաս․
  13. Սամվել Նաջարյան, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  14. Աշոտ Խաչատրյան, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  15. Սարգիս Գրիգորյան, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  16. Նինա Հարությունյան, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  17. Էդիտա Անտոնյան, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս․
  18. Արեգ Պարսիլյան, Արևելյան դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս․
  19. Նարեկ Սարոյան, Արևմտյան դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս․
  20. Նորայր Գևորգյան, Արևելյան դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս․