• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ուսումնամարզական համատեղ ճամբարի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
13.07.2019թ.

«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիրի Արատեսի դպրական կենտրոնում օգոստոսի 14-ից մինչև օգոստոսի 18-ը կազմակերպել կրթահամալիրի, Արցախի, Արագածոտնի մարզի սովորողների համատեղ ուսումնամարզական ճամբար: Այդ նպատակով․

  1. Ճամբարի ղեկավար նշանակել կրթահամալիրի դասավանդող Ազնիվ Գալստյանին, օգնական՝ Սյուզի Մարգարյանին, Արցախի Խրամորթ գյուղի դպրոցի դասավանդող Սուսաննա Օհանյանին, մարզղեկ՝ Անդրանիկ Դարբինյանին, խոհարար՝ Գոհար Ավետիսյանին։
  2. Հաստատել մասնակիցների ցուցակը (հավելված 1):
  3. Հաստատել ներկայացված աշխատակարգը (հավելված 2):
  4. Հայաստանցի մասնակիցների տեղափոխումը կազմակերպել սպրինտեր 60 DQ 077 մակնիշի մեքենայով, վարորդ` Սամվել Սերոբյան (հեռ․ 094 72 87 27)․
  5. Նկատի ունենալ, որ արցախցի մասնակիցների Ստեփանակերտ-Արատես-Ստեփանակերտ տեղափոխումը կազմակերպում է ԼՂՀ ԿԳՍ նախարարությունը։
  6. Հայաստանցի մասնակիցների մեկնումը՝ օգոստոսի 14-ին՝ ժամը 10։00, Մայր դպրոցից, վերադարձը՝ օգոստոսի 18-ին՝ մինչև ժամը 20։00։

Կրթահամալիրի տնօրենի
պարտականությունները կատարող`     Գ․ Հակոբյան

Հավելված 1
Նախագծի մասնակիցներ
Արագածոտնի խումբը

  1. Ղազարյան Հովհաննես, Աշտարակի Պ.Պռոշյանի անվ.միջնակարգ դպրոց,  9-րդ դասարան
  2. Հովհաննիսյան Հովհաննես, Նորայր Սիսակյանի անվ. ավագ դպրոց, 12-րդ դասարան
  3. Մակարյան էլեն, Ապարանի №1 միջն.,  3-րդ դասարան
  4. Սեդրակյան Աննա, Ապարանի № 2 միջն դպրոց, 8-րդ դասարան
  5. Վալյա Բոզոյան, Ապարանի ավագ դպրոց, 12-րդ դասարան
  6. Քոչարյան Նարե, Ապարանի ավագ դպրոցի 2019թ. շրջանավարտ
  7. Խալաթյան Հեղինե, Ապարանի ավագ դպրոցի 2019թ. շրջանավարտ
  8. Բոզոյան Լևոն, Ապարանի № 2 միջն դպրոց, 5-րդ դասարան

Արցախի խումբը

  1. Աբրահամյան Քնարիկ, Ուղտասարի մ/դ
  2. Շադունց Գագիկ Գենադիի, Ուղտասարի մ/դ
  3. Հակոբյան Կարինե Մանվելի, Ուղտասարի մ/դ
  4. Աբրահամյան Ալեքսանդր Դավիթի, Ուղտասարի մ/դ
  5. Ծատրյան Անի Ժորայրի, Ուղտասարի մ/դ
  6. Բաղդասարյան Հայկ Էրիկի, Նախիջևանիկի մ/դ
  7. Մարգարյան Արեն Արթուրի, Նախիջևանիկի մ/դ
  8. Սարգսյան Մոնիկա Գարիկի, Նախիջևանիկի մ/դ
  9. Գրիգորյան Աննա Արթուրի, Խրամորթի մ/դ
  10. Գրիգորյան Վահագ Արայիկի, Խրամորթի մ/դ
  11. Հայրապետյան Անժելիկա Արթուրի, Խրամորթի մ/դ
  12. Ապրեսյան Հարութ Էդգարի, Ասկերանի մ/դ
  13. Բարսեղյան Արտյոմ Դավիթի, Ասկերանի մ/դ
  14. Պետրոսյան Դավիթ Գարիկի, Ասկերանի մ/դ

Կրթահամալիրի ավագ դպրոցի խումբը

  1. Ռաիսա Ասլիկյան, 11-րդ դասարան
  2. Մկրտչյան Մարատ,  11-րդ դասարան
  3. Փանոսյան Ինեսսա,  11-րդ դասարան
  4. Սահակյան Արփի, 12-րդ դասարան
  5. Թևատրոսյան Վալերա, 11-րդ դասարան
  6. Հովհաննիսյան Դիանա,  11-րդ դասարան
  7. Մարիա Մովսիսյան, 10-րդ դասարան
  8. Թոռունյան Մանե,  11-րդ դասարան
  9. Մարկոսյան Միլենա, 11-րդ դասարան
  10. Ստեփանյան Լևոն