• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Ամառային ճամբարի արտագնա փուլի կազմակերպման մասին

ՀՐԱՄԱՆ
04.06․2021թ.

Ս․թ․ հունիսի 6-9-ին Կրթահամալիրի Արևմտյան դպրոց-պարտեզի 4-5-րդ դասարանցիների և Ազատանի կիրակնօրյա դպրոցի սովորողների ամառային ճամբարի քառօրյա արտագնա փուլը Արատեսի դպրական կենտրոնում կազմակերպելու նպատակով.

  • ճամփորդության ղեկավար նշանակել Սոնա Փափազյանին, օգնական՝ Շուշան Ալեքսանյանին, Սեդա Թևանյանին․
  • ընդունել ի գիտություն, որ Ազատանի կիրակնօրյա դպրոցի խմբի ղեկավարներն են Տեր Մակար քահանա Գալամդարյանը, երեցկին՝ Գոհարիկ Գալտագազյանը, կազմակերպիչ՝ Փիրուզա Ոսկանյանը․
  • հաստատել ճամփորդության մասնակիցների ցուցակը (հավելված 1).
  • ղեկավարների ներկայացմամբ հաստատել ճամփորդության ծրագիրը (հավելված 2).
  • մասնակիցների մեկնումը՝ հունիսի 6-ին, ժամը 09․00, Սուրբ Երրորդություն եկեղեցու բակից, Երևան – Արտաշատ – Երասխ - Սևակավան – Զանգակատուն – Արենի – Գետափ – Շատին – Հորբատեղ – Եղեգիս – Հերմոն - Արատես երթուղով, Մերսեդես Սպրինտեր 60 DA 077 պետհամարանիշի մեքենայով, վարորդ՝ Սամվել Սերոբյան (հեռ 094 72 87 27)։ Վերադարձը՝ հունիսի 9-ին, մինչև ժամը 18.00, Արատես – Հերմոն – Եղեգիս – Շատին - Վարդենյաց լեռնանցք – Մադինա - Ներքին Գետաշեն – Կոթավանք - Սևան - Երևան երթուղով․
  • Ազատանի խումբը Արատես կժամանի հունիսի 6-ին, ժամը՝ 18․00, սեփական մեքենայով․
  • խմբին որպես մրցանակ տրամադրել 40․000 (քառասուն հազար) դրամ կրթահամալիրի 2021թ. ծախսային ծրագրի «Դրամական աջակցություն և մրցանակներ» ուղղություններից․
  • գլխավոր հաշվապահին՝ հաշվարկել և Սոնա Փափազյանին, Շուշան Ալեքսանյանին և Սեդա Թևանյանին վճարել գործուղման ծախսերը․
  • հրամանին անհատապես ծանոթացնել մասնակիցներին, սովորողների ծնողներին:

Կրթահամալիրի տնօրեն`    Ս. Մարկոսյան

Հավելված 1
Մասնակիցների ցուցակ

Սեբաստացիներ

  1. Ժասմին Հակոբյան - Արևմտյան դպրոցի 4-1 դասարան
  2. Իվետտա Բաբայան - Արևմտյան դպրոցի 4-2 դասարան
  3. Գոհար Եգանյան - Արևմտյան դպրոցի 4-2 դասարան
  4. Ալեն Հարությունյան - Արևմտյան դպրոցի 4-2 դասարան
  5. Մերի Միքայելյան - Արևմտյան դպրոցի 5-2 դասարան
  6. Էվելինա Սաֆարյան - Արևմտյան դպրոցի 4-2 դասարան
  7. Դավիթ Գևորգյան - Արևմտյան դպրոցի 5-1 դասարան
  8. Եվա Մովսիսյան - Արևմտյան դպրոցի 5-2 դասարան
  9. Արգիշտի Ղարիբյան - Արևմտյան դպրոցի 5-1դասարան- գալու է Գորիսից
  10. Արման Աբրահամյան - Արևմտյան դպրոցի 5-1 դասարան
  11. Էրիկ Միքայելյան - Արևմտյան դպրոցի 5-1 դասարան
  12. Եվա Գրիգորյան - Արևմտյան դպրոցի 4-1 դասարան
  13. Սեյրան Շահսուվարյան - Արևմտյան դպրոցի 5-1 դասարան
  14. Վահե Գաբրիելյան - Արևմտյան դպրոցի 5-1 դասարան
  15. Ռազմիկ Մանուկյան - Արևմտյան դպրոցի 5-2 դասարան
  16. Արեգ Քեշիշյան - Արևմտյան դպրոցի 5-1 դասարան
  17. Սուսաննա Հակոբյան - Արևմտյան դպրոցի 4-1 դասարան
  18. Վահան Սեդրակյան - Արևմտյան դպրոցի 5-1 դասարան
  19. Միքայել Հակոբյան - Արևմտյան դպրոցի 4-1 դասարան
  20. Սամվել Մխիթարյան - Արևմտյան դպրոցի 5-1 դասարան
  21. Դավիթ Եսայան - Արևմտյան դպրոցի 5-1 դասարան

Գիշերակաց - Տատիկի տնակում, Հյուսիսային տնակում

Ազատանի կիրակնօրյա դպրոցի սովորողներ

  1. Ալեքս Ղազարյան - 4-րդ դասարան
  2. Մերի Վալեսյան - 4-րդ դասարան
  3. Արաքսյա Սահակյան - 5-րդ դասարան
  4. Վլադիմիր Ղազարյան - 6-րդ դասարան
  5. Նարեկ Հովհաննիսյան - 6-րդ դասարան
  6. Միշա Հովհաննիսյան - 6-րդ դասարան
  7. Սյուզի Հովհաննիսյան - 7-րդ դասարան
  8. Ռոբերտ Վարժապետյան - 7-րդ դասարան
  9. Ռիմա Պողոսյան - 7-րդ դասարան
  10. Մանե Բահրիկյան - 7-րդ դասարան
  11. Վարդուհի Պետիկյան - 9-րդ դասարան
  12. Շուշան Ալիխանյան - 9-րդ դասարան
  13. Լենա Բահրիկյան - 9-րդ դասարան
  14. Կիմա Թովմասյան - 10-րդ դասարան
  15. Լիանա Եթարյան - 10-րդ դասարան
  16. Արման Պետիկյան - 10-րդ դասարան
  17. Վաչե Սիմոնյան - 11-րդ դասարան
  18. Ջորջ Գալամդարյան - Տեր հոր որդին - 5 տարեկան
  19. Լուսինե Գալամդարյան - Տեր հոր դուստրը - 3 տարեկան

Գիշերակաց – Գեղարվեստի տնակում, Ակումբում