• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • فارسی
  • Türkçe
  • Italiano

Հանրակրթական Դիջիթեք

Հանդիպում-քննարկում թուրքագետի հետ

Jan
31

Ավագ դպրոց
Համակարգումը Վարդան Կարապետյանի

Ես․․․

Jan
31

Ավագ դպրոց
Համակարգումը Վիկտորիա Հակոբյանի

Մաթեմատիկայի դասը վարում է Գևորգ Հակոբյանը

Jan
29

Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ
Կարինե Խառատյան և ճամբարականներ

Կավի կտորն ու գավաթը

Jan
29

Միջին դպրոց
Համակարգումը Կարինե Պետրոսյանի

Թարգմանում ենք․․․

Jan
29

Արևմտյան դպրոց-պարտեզ
Համակարգող՝ Հայկուհի Հովհաննիսյան

Դիջիպարապմունքներ․ հունվարի 27

Jan
26
Հարգելի սեբաստացիներ, ծանոթացեք հունվարի 27-ի դիջիպարապմունքների ցանկին
Մանրամասն՝ կայքում։

Դիջիպարապմունքներ․ հունվարի 26

Jan
25

Օրվա դիջիպարապմունքները ներկայացնում է Հերմինե Անտոնյանը

Դիջիպարապմունքները Քոլեջում

Jan
25

Քոլեջ
Հունվարի 25
Դիջիպարապմունքները

Բնագետ ճամբարականները ֆիզիկայի լաբորատորիայում

Jan
25

Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ
Ղեկավար՝ Անժելա Բլեյան

Դիջիպարապմունքներ․ հունվարի 25

Jan
25

Օրվա դիջիպարապմունքների ցանկը ներկայացնում է Հերմինե Անտոնյանը

Դիջիպարապմունքներ․ հունվարի 25

Jan
24

Օրվա պարապմունքների ցանկը ներկայացնում է Հերմինե Անտոնյանը

Դիջիպարապմունքներ․ հունվարի 22

Jan
21

Օրվա պարապմունքների ցանկը ներկայացնում է Հերմինե Անտոնյանը

Դիջիպարապմունքներ․հունվարի 21

Jan
20

Օրվա պարապմունքների ցանկը ներկայացնում է Հերմինե Անտոնյանը

Վարպետության դաս Արևելյան դպրոցում

Jan
20

Համակարգումը՝ Թամար Ղահրամանյանի

Դիջիպարապմունքներ․ հունվարի 20

Jan
19

Ներկայացնում է Հերմինե Անտոնյանը

Սովորում ենք մեր ավագ ընկերներից

Jan
18

Արևմտյան դպրոց–պարտեզ

Դասվար՝ Մարիամ Խաչատրյան

Դիջիթեքյան պարապմունքներ

Jan
18

Հունվարի 19-ի դիջիպարապմունքների ցանկը ներկայացնում է Հերմինե Անտոնյանը

Դիջիթեքյան պարապմունքներ

Jan
17
Հունվարի 18
Ներկայացնում է Հերմինե Անտոնյանը
 

«Սովորող–սովորեցնող» նախագիծ՝ Դիջիթեքին ընդառաջ

Jan
14

Միջին դպրոցը՝ Արևելյան դպրոց–պարտեզում

Ներկայացնում է Ռիմա Երեմյանը

Դիջիթեք 2021

Jan
11

Ավագ դպրոց
Համակարգող՝ Իրինա Ապոյան

Դիջիթեք 2021-ի հայտագրում

Jan
10

 

Համակարգումը՝ Հերմինե Անտոնյանի

Դիջիթեքյան ընտրանի

Jan
29

Արևելյան դպրոցի դիջիթեքյան ընտրանուց․ առանձնացրեց Մերի Գրիգորյանը

Դիջիթեք 2020-ի ամփոփում

Jan
27

Դիջիթեք 2020․ ամփոփում է համակարգող Հերմինե Անտոնյանն ու հայտնում, որ նախագծային խումբը սկսում է պատրաստվել Դիջիթեք 2021-ին։

Դիջիթեքյան ընտրանի

Jan
27

Արևմտյան դպրոց․ առանձնացրեց Արմինե Գյոնջյանը

Դիջիթեք 2020

Jan
26

Հյուսիսային դպրոցի հայտերի ընտրանուց․ առանձնացրեց Կարինե Խառատյանը

Դիջիթեքյան հայտերի ընտրանի

Jan
26

Միջին դպրոցի հայտերի ընտրանուց․ առանձնացրեց Նվարդ Սարգսյանը

Դիջիթեքյան

Jan
26

Հարավային դպրոցի ընտրանուց․ առանձնացրեց Լուսինե Գասպարյանը

Pages

Subscribe to RSS - Հանրակրթական Դիջիթեք