• Հայերեն
  • English
  • Français
  • Georgian
  • Русский
  • Español
  • Deutsch
  • Türkçe
  • العربية

«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիրի մրցանակակիրներ

Կրթահամալիրի 2017թ. մրցանակներ

«Մխիթար Սեբաստացի» 
2017թ.
2016թ.
Մարիետ Սիմոնյան՝ դասավանդող, սովորողներ՝ Տիգրան Աբրահամյան, Արման Մարտիրոսյան
2015թ. Նունե Մովսիսյան՝ դասավանդող, սովորողներ՝ Աննա Մաթևոսյան, Նարե Ղալամքարյան, Արտակ Նշանյան
2014թ. Մարգարիտ Սարգսյան՝ դասավանդող, Վիկտորյա Մարկոսյան՝ սովորող
2013թ. Սուսան Մարկոսյան՝ դասավանդող, Աիդա Գրիգորյան` սովորող
2009թ. Մայիս Նիկողոսյան՝ դասավանդող

«Հակոբ Հակոբյան» 

2017թ.

2016թ. Լիանա Հակոբյան՝ դասավանդող, Վարդան Վարդանյան՝ սովորող
2015թ. Գնել Հարությունյան (կրթահամալիրում «Ռոբոտիքս» ակումբի  վերկանգնման և ինժեներատեխնիկական ստեղծագործության ծրագրում մեծ թվով տարատարիք սովորողներ ներգրավելու համար), սովորող Ռաֆայել Վարդանյան («Սովորենք ֆիզիկան փորձերով» ֆիլմաշարի համար)

2014թ. Հերմինե Անտոնյան (մաթեմատիկայի բլոգային-նախագծային ուսուցման համար), Էմանուել Ագջոյան (էկոլոգիայի բլոգային-նախագծային ուսուցման համար)

2013թ. Տիգրան Պարսիլյան (դասավանդող, ՏՏ ուսումնական կենտրոնի ղեկավար)

2010թ. Գևորգ Հակոբյան (դասավանդող, մաթեմատիկայի, ինֆորմատիկայի և ծրագրավորման ամբիոնի վարիչ), Սարգիս Մարկոսյան (2010թ. շրջանավարտ, Երևանի պետական համալսարանի ֆիզիկայի ֆակուլտետի 1-ին կուրսի ուսանող)

 

«Վահան Ասատրյան»
2017թ.
2016թ.
Արմինե Թոփչյան՝ դասավանդող, Ֆրեդ Սահակյան՝ սովորող
2015թ. Դաստիարակ Նելի Արղության (2-4 տարեկանների խմբում անվտանգ կենսագործունեության և առողջ ապրելակերպի ուսումնական նախագծի իրականացման և տարածման համար), սովորող Սարգիս Հակոբյան (ռազմա-մարզական, մարզական-հայրենագիտական ուսումնական նախագծերի իրականացման և տարածման համար)

«Ռուդիկ Հարոյան»
2017թ.
2016թ. Մարինե Մկրտչյան՝ դասավանդող, Ջուլիտա Սիմոնյան՝ սովորող
2015թ. Սոֆյա Գրիգորյան (պարի, ծեսի, ազգային խաղերի ուսումնական նախագծերի իրականացման և տարածման համար)

«Աիդա Պետրոսյան»
2017թ.

«Մուտք մանկավարժություն» 
2017թ.
2016թ. 
Ստեփան Թորոյան
2015թ. Սեյրան Ավագյան
2014թ. Հարություն Թոփիկյան
2013թ. Արման Գրիգորյան
2009թ. Կոնստանտին Նալբանդյան

«Հեղինակային կրթական ծրագրի հեղինակ»

2017թ.
2016թ. 
Հասմիկ Թոփչյան
2015թ. Յուրա Գանջալյան

2014թ. Արման Գրիգորյան

 

«Գրադարանի աղջիկ»

2017թ.
2016թ. 
Սիրանուշ Սահակյան
2015թ. Աննա Գսպոյան

 

«Տիգրան Հայրապետյան» 

2017թ. Անի Սարգսյան - դասավանդող, Արամ Պետրոսյան, Նորայր Ասատրյան - սովորողներ
2016թ. Աշոտ Բլեյան - դասավանդող, Մարիամ Գևորգյան - սովորող
2015թ. Մարի Գաբանյան - դասավանդող, Մերի Թելունց - սովորող

2014թ. Վահրամ Թոքմաջյան - դասավանդող, Լիլիթ Աղաջանյան, Մարիամ Փաշինյան - սովորող
2013թ. Յուրա Գանջալյան-դասավանդող, Մերի Շարոյան, Հայկ Ղազարյան-սովորող
2012թ. Արտակ Զարգարյան-դասավանդող, Տիգրան Գրիգորյան, Սոնա Արսենյան-սովորող
2011թ. Հասմիկ Ղազարյան -դասավանդող, Շուշան Սողոմոնյան, Արաքսյա Գևորգյան – սովորող
2010թ. Նունե Մովսիսյան -դասավանդող, Ելենա Չիլինգարյան, Մանե Գևորգյան – սովորող
2009թ. Մարգարիտ Սարգսյան -դասավանդող, Արևիկ Նավասարդյան, Վարդան Պետրոսյան – սովորող
2008թ. Գևորգ Հակոբյան, Աշոտ Տիգրանյան - դասավանդող, Զարուհի Առաքելյան, խրախուսական՝ Սարգիս Մարկոսյան, Շանթ Խլղաթյան, Արսեն Սիրոյան
2007թ. Հակոբ Հակոբյան - դասավանդող, Հայկ Դաղբաշյան - սովորող
2006թ. Սուսան Մարկոսյան - դասավանդող, Մանե Աղաբեկյան - սովորող

2005թ. Լուսինե Փաշայան- դասավանդող, Միհր Շահնազարյան - սովորող

 

«Իմացումի հրճվանք» 

2012թ. Լուսինե Պետրոսյան-դասավանդող
2010թ. Սրբուհի Աղաբաբյան-դասավանդող, Լիանա Առաքելյան-սովորող
2009թ. Արմինե Խաչատրյան, Լիանա Հակոբյան-դասավանդողներ, Աստղիկ Մելիք-Քարամյան-սովորող, Լիլիթ Գևորգյան, Յուրի Շմավոնյան, Հովհաննես Ալեքյան (խրախուսական)-սովորողներ

2008թ. Նաիրա Նիկողոսյան, խրախուսական՝ Լուսինե Բուշ, Գայանե Յազիչյան, Նունե Մովսիսյան, Լինա Ալիխանյան, Արմինե Աբրահամյան, Անահիտ Ավագյան - դասավանդողներ, Դաշյան Նանա, խրախուսական՝ Վաղինակ Վարդանյան, Նարեկ Թումանյան, Տաթև Վանյան, Սրբուհի Ազիզյան – սովորողներ

2006թ. Աիդա Պետրոսյան- դասավանդող

2005թ. Լուսինե Պետրոսյան Գ.- դասավանդող

 

«Ծուղրուղու» 
2010թ. Աիդա Պետրոսյան
2009թ. Տաթև Ստեփանյան
2008թ. Մարիետ Սիմոնյան, խրախուսական՝ Մարինե Մկրտչյան, Աննա Ադամյան, Աննա Հայրոյան
2007թմրցանակակիր չկա
2006թՍոֆյա Գրիգորյան 
2005թՆառա Դալուզյան

 

«Կրթություն բոլորի համար» 
2010թ. Լուսինե Ալեքսանյան

2009թ. Սոնա Բալայան
2007թ. մրցանակակիր չկա
2006թ. Մարգարիտ Հարությունյան
2005թ. Նելլի Թովմասյան
 

«Հանուն տեխնիկական առաջընթացի» 

2010թ. Սուսան Մարկոսյան (դասավանդող), Միշա Ավդալյան (սովորող)
2009թ. Դավիթ Մինասյան (դասավանդող. ՏՀՏ մասնագետ), Անահիտ Մարգարյան (9-րդ դասարան), Տիգրան Շիրվանյան(10-րդ դասարան)

 

«Կրթասեր»

2009թ. Հասմիկ Ենգիբարյան (Գայանե, Շանթ Խլղաթյանների, Եվա, Մերի Մարկոսյանների տատիկ

«Ժանգոտ դդում»
2011թ Աշոտ Ավետիսյան (Գեղարվեստի ավագ դպրոց)` «Անիմացիա» անվանակարգում, Լիլիթ Արշակյան (ք. Գյումրի)` «Հոլովակ» անվանակարգում, Սուրեն Թորոսյան (Գեղարվեստի ավագ դպրոց)` «Ժանգոտ ֆիլմ» անվանակարգում, Լիանա Սարիբեկյան (Գեղարվեստի ավագ դպրոց)` «Ռեժիսորական աշխատանք» անվանակարգում, Մարիամ Թորոսյան (դասավանդող)` «Կոնցեպտուալ վիդեո» անվանակարգում, Իննա Բաբայան (Քոլեջ)` «Ֆոտոպատմություն» անվանակարգոմ, Օկեան (Սվետլանա Անտոնյան)` «Ֆոտոպատմություն» անվանակարգում, Սյուզի Սարգսյան (Քոլեջ)` «Ժյուրիի համակրանք» մրցանակակիր, Աշոտ Փաշինյան (միջին դպրոց)` «Դերասանի աշխատանք» անվանակարգում, Կարինե Բաբուջյան (դասվար)` «Հայկական ժամանակ» օրաթերթի մրցանակակիր, Վահե Ղարիբյանին (միջին դպրոց) ստեղծագործական մտքի խրախուսում
2009թ Արամայիս Ապրեսյան՝  «Ես օպերատոր եմ» ֆիլմի համար, Վահե Բուդումյան («Բաց համալսարանի» ուսանող)՝ «Էլի ֆեմինիստությունդ բռնեց» ֆիլմի համար, Սյուզի Մարգարյան՝ «Փոշու մեջ ընկած ծաղիկը» ֆիլմի համար, Գոռ Ենգոյան (Կոջոյանի անվան դպրոցի մանկավարժ, արվեստագետ)՝ «Ժանգոտ դդում ըստ Դավիթ Կարեյանի» ֆիլմի համար:

«Սրտացավ տնտեսվար» 
2009թ. Կորյուն Ստեփանյան՝ էլեկտրիկ
Զոյա ժամկոչյան, Էվելինա Սանդրյան, Էվելինա Սանդրյան (խրախուսական մրցանակներ)

«Հայրենասեր» 

2009թ. Կարինե Մացակյան, Կարո Մանդալյան, Իվետա Ջանազյան, Մարի Գաբանյան - դասավանդողներ